Oficjalny strój Legia Basket... Finał Tramwajowej Akademii K... Kolejny sezon Legia Basket S...

AKTUALNOŚCI

2023-05-26 01:06

28 MAJA - UROCZYSTY TRENING NA STADIONIE LEGII!

Zapraszamy na uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej 3 wraz z mnóstwem dodatkowych atrakcji już 28 maja 2023 r.. Musicie być z nami!

Uroczysty trening Legia Basket Schools na płycie głównej stadionu Legii to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich uczestników programu, ich rodzin i fanów klubu. 

 

Zajęcia na płycie głównej to stały punkt naszych zajęć w każdym sezonie i wielkie święto dla każdego zaangażowanego w Legia Basket Schools . W tym roku zapraszamy Was wszystkich na Stadion przy Ł3 w niedzielę, 28 maja 2023 r.

 

Trening na samym środku murawy stadionu Legii Warszawa daje uczestnikom wyjątkowe doświadczenie i niezapomniane wrażenia. Podczas uroczystych zajęć młodzi koszykarze mają okazję poznać się nawzajem, wymienić się doświadczeniami i nauczyć się nowych umiejętności, a wszystko to przy akompaniamencie dopingującej publiczności.

 

W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Basket Schools.

 

Po zajęciach legioniści i legionistki wyruszą ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekać będzie na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BASKET SCHOOLS
Zasięg Legia Basket Schools

Liczba zawodników: 216

Liczba lokalizacji: 5

Liczba drużyn: 15

Legia Basket Schools na YouTube